Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Lista kandydatów
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 1

    Lp. Nazwisko Imię Wiek
    1 Adamkiewicz Marcin Piotr 32
    2 Wnuszyńska Lucyna 30
    3 Wasek Tomasz Jerzy 32
    4 Dragan-Babraj Anna Agnieszka 32
    5 Ambroziewicz Mieczysław Wojciech 61
    6 Głuska ELżbieta Marta 55
    7 Sikora Renata Bożena 55
    8 Sapiejewski Piotr Jerzy 32
    9 Stromecki Marcin 22
    10 Jemiołek Tomasz Piotr 32
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 2

    Lp. Nazwisko Imię Wiek
    1 Basiński Piotr 32
    2 Kalinowski Marcin 28
    3 Krzyżowski Paweł Andrzej 45
    4 Stettner Ewa Anna 55
    5 Ligęza Dariusz Jacek 49
    6 Foltyn Ilona 37
    7 Rejchert Magdalena 38
    8 Karczewski Marcin Piotr 42
    9 Pućko Joanna Grażyna 40
    10 Gulatowski Tomasz leszek 35
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 3

    Lp. Nazwisko Imię Wiek
    1 Cieszkowski Piotr 40
    2 Chmielewska Anna 29
    3 Sokołowski Dariusz Krzysztof 42
    4 Cebeliński Hubert 22
    5 Kordek Ewa 39
    6 Derkowska Marzena Anna 34
    7 Basińska Małgorzata 26
    8 Chudziak Andrzej Krzysztof 32
    9 Urbaniak Joanna 29
    10 Poczobut Jan Emilian 35
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 4

    Lp. Nazwisko Imię Wiek
    1 Olszewska Mariola Aneta 40
    2 Niedziałek Damian 32
    3 Sałasiński Andrzej Henryk 48
    4 Zagierłowska Anna Elżbieta 45
    5 Kwaśniak Jan Piotr 29
    6 Weder Dominik Roman 31
    7 Wojciechowska-Nowaczyk Ilona Kamila 32
    8 Kwaśniak Natalia 29
    9 Dzierzyk Magdalena Joanna 46
    10 Lubbe Hanna Wiktoria 59
    11 Wielgołaski Artur Marek 34
    12 Radziszewski Adam Janusz 32
  • Lista Kandydatów z okręgu nr. 6 (Białołęka - Praga Północ) do rady miasta Stołecznego Warszawy

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Wierzbicki Mateusz Marek
    2 Mackiewicz Jan Sławomir
    3 Stolarczyk Tadeusz Jerzy
    4 Łuniewska Izabela Ewa
    5 Babraj Piotr Tadeusz
    6 Latkowska Maria
    7 Nitek Krzysztof Piotr
    8 Król Patryk Stanisław
    9 Tkaczuk Anna Danuta
    10 Romaniuk Anna
    11 Rokosz-Chudziak Natalia Magdalena
    12 Nicał Adam Krzysztof
« październik 2017 »
PnWŚCzPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Strona główna Aktualności O nas Władze Radni Program Kontakt Biuletyn IMB