Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Olszewska Mariola Aneta

Olszewska Mariola AnetaNazywam się Mariola Aneta Olszewska, mam 40 lat. Wraz z mężem i dwoma wspaniałymi synami tworzę typową, polską rodzinę.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego kierunek matematyka i Uniwersytetu Warszawskiego kierunek informatyka.Jestem pracownikiem oświatowym, nauczycielem dyplomowanym w szkole średniej.

Białołęka to Moja Mała Ojczyzna. Dla dobra mieszkańców dzielnicy realizuję moją działalność społeczną. Angażuję się w różnego rodzaju działania na rzecz budowy chodników, ulic, oświetlenia, kanalizacji i wodociągów na Zielonej Białołęce i Choszczówce oraz przedszkoli, szkół w tym szkoły średniej w dzielnicy. Mam w tym spore sukcesy. Chcę, aby powstał szpital na Białołęce. Moja działalność skierowana jest również w kierunku budowy na Choszczówce i Płudach parkingów przy stacjach oraz schodów i wind przy wiadukcie w ciągu ulicy Mehoffera.

Uważam, że należy docenić Białołękę Wschodnią, zadbać o równomierny rozwój całej dzielnicy.

Jestem autorką projektów infrastrukturalnych w ramach budżetu partycypacyjnego. Angażuję się również w działalność charytatywną i integracyjną. Realizuję to poprzez czynny udział w pomocy dla domów dziecka oraz udział od wielu lat w przedsięwzięciu Ulica Integracyjna.

Będę godnie reprezentowała Choszczówkę i Zieloną Białołękę w Radzie Dzielnicy.

« lipiec 2018 »
PnWŚCzPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


Strona główna Aktualności O nas Władze Radni Program Kontakt Biuletyn IMB