Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Anna Agnieszka Dragan-Babraj
Społecznik, aktywistka.
 
O mnie: Mieszkam na Białołęce. Tu żyję. Wspieram innych i pomagam innym się rozwijać. Prowadzę własną działalność terapeutyczną. Prywatnie sama jestem matką i wiem jak ważny jest rozwój edukacji, wiem jakże ważna jest współpraca w środowisku szkoła - rodzic. Nieobce są mi sprawy dzieci niepełnosprawnych dyskryminowanych w środowisku społecznym.

Chciałabym:

 Białołęka potrzebuje stworzenia miejsca gdzie powstałaby pełna integracja dzieci zdrowych i dzieci z problemami rozwojowymi. Takim pomysłem dobrym do zrealizowania w przyszłości byłoby stworzenie świetlicy dla dzieci jako miejsce dziennego pobytu po szkole gdzie aktywizowane byłyby zajęcia ogólnorozwojowe np. typu treningi umiejętności społecznych, gry sprawnościowe i zabawy.

Chciałabym mieć szansę na zbudowanie szkoły dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, tak aby miałyby dostęp do szerokiej oferty terapeutycznej. Pragnę promować szeroko rozumiany wolontariat we współpracy z fundacjami, który byłby pomocny dla rodzin zmagających się z problemami wychowawczo-edukacyjnymi swoich dzieci w oparciu o diagnozę. 

Jestem inicjatorem powstania na Białołęce grupy wsparcia dla rodziców dzieci z dysfunkcjami gdzie prowadzone są bezpłatne konsultacje terapeutyczne, jak również stworzyłam w celach poprawy przepływu informacji związanych z Białołęką na portalu społecznościowym Facebook grupę : " Białołęka i Tarchomin".

Planujemy przyciągnąć ciekawe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe na Białołękę tak, aby nasza dzielnica nie była postrzegana jako tylko sypialnia Warszawy, ale też wspaniałe i pełne życia miejsce gdzie znajdzie się coś interesującego dla każdego.

W trosce o integrację Tarchomina z innymi częściami Białołęki chciałabym ulepszyć siatkę komunikacyjną. Nasza piękna dzielnica potrzebuje młodych, prężnie działających ludzi, których priorytetem są sprawy edukacyjne i społeczne.

Największa inwestycja to nasze Dzieci, zatem wspólnie walczmy o ich lepszy rozwój.

« lipiec 2018 »
PnWŚCzPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 


Strona główna Aktualności O nas Władze Radni Program Kontakt Biuletyn IMB