Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Lucyna Wnuszyńska
 

 O mnie:

 

Kandydatka do Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z ramienia lokalnego komitetu Inicjatywa Mieszkańców Białołęki.

Urodzona w 1984 r. w Warszawie. Szczęśliwa mieszkanka Białołęki od 26 lat, a prywatnie aktywna i radosna mama. Z wykształcenia mgr inż. planowania przestrzennego. Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Chętnie angażuje się w działalność społeczną. Lubi pomagać innym. Bierze czynny udział w zbiórkach na rzecz potrzebujących jednostek. Działa dla dobra mieszkańców dzielnicy. Energiczna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do świata.
 
Jako członkini Inicjatywy Mieszkańców Białołęki uczestniczyła m.in. w projektach na rzecz poprawyko munikacji miejskiej (uruchomienie nowej linii autobusowej ulicą Myśliborską), modernizacji targowiska Tarchomin przy ul. Porajów, zbiórkach charytatywnych dla Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi oraz Domu Samotnej Matki na Białołęce.
 
Jako Radna zamierzam dążyć do tego by dzielnica z najwyższym wzrostem demograficznym w Stolicy mogła prawidłowo się rozwijać dzięki nowym żłobkom i przedszkolom, rozbudowanej infrastrukturze pieszej i rowerowej oraz parkom, których bardzo brakuje.
 
Zależy mi na ochronie zdrowia mieszkańców, dlatego chcę by powstał szpital na Białołęce. Mam zamiar zająć się również tematyką planowania przestrzennego, ponieważ pragnę by Białołęka była przyjazna mieszkańcom, byśmy wszyscy mogli się czuć jak jedna wielka rodzina.
 
RAZEM ZMIEŃMY BIAŁOŁĘKĘ!
« styczeń 2018 »
PnWŚCzPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 


Strona główna Aktualności O nas Władze Radni Program Kontakt Biuletyn IMB