Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Media o Nas

Grunty na własność

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o możliwości przekształcenia prawa   użytkowania wieczystego gruntu w prawo własności. Kwestia ta dotyczy zwłaszcza członków wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, takich jak RSM "Praga".
 
 
Wiecej na: Gazeta Echo

Wiklinowa: mieszkańcy ponoszą koszty fuszerki

W listopadzie i grudniu zeszłego roku odbyły się spotkania mieszkańców Białołęki z władzami dzielnicy w sprawie stanu nawierzchni ulicy Wiklinowej, nieprawidłowo odtworzonej po budowie kanalizacji w 2007 roku. Padły na nich deklaracje, że budowa asfaltowej drogi przy ul. Wiklinowej rozpocznie się w najbliższym możliwym czasie, przypuszczalnie w 2013 lub 2014 roku.

Wiecej na: Gazeta Echo

Telebimu nie będzie

„Jesteśmy za, a nawet przeciw” - tak można skomentować wypowiedzi radnych PO dotyczące projektu uchwały o zorganizowaniu strefy kibica w Parku Henrykowskim na Białołęce. Dyskusja nad projektem złożonym przez radnego Inicjatywy Mieszkańców Białołęki Piotra Basińskiego była wyjątkowo burzliwa. 

Więcej na:Interaktywne Media Białołęki

Wymyślili opłaty śmieciowe po swojemu: są inne, niższe

Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców Białołęki zbiera podpisy pod obywatelskim projektem uchwały w sprawie opłaty śmieciowej dla warszawiaków. Działacze stowarzyszenia chcą, żeby było taniej.

Więcej na: www.warszawa.gazeta.pl

Tysiąc podpisów za autobusem do Piekiełka. Będzie taka linia

autobus myśliborska
Coraz bardziej rozrasta się Piekiełko i przybywa chętnych, którzy chcieliby się tam dostać. Mieszkańcy złożyli w urzędzie Białołęki tysiąc podpisów za uruchomieniem nowej linii autobusowej. Urzędnicy obiecują, że ruszy najpóźniej 1 września.
 
Więcej na: Gazeta Wyborcza

O tramwaju na Tarchomin

imb
W Kurierze Warszawskim nasz przestawiciel Marcin Adamkiewicz wypowiadał się o tramwaju na Tarchomin i problemach związanych z tą inwestycją.
 
 
imb 
 
 
 
 
 

Jest sprawa: mieszkańcy walczą o drogę, która zniknęła

imbDzięki interwencji Stowarzyszenia Inicjatywa Mieszkańców Warszawy odbyło się spotkanie w ratuszu z władzami dzielnicy, po którym deweloper zgodził się porozmawiać z mieszkańcami osiedla i oddać drogę dzielnicy.
 
Więcej: Radio RDC
 
piotr basiński imb

Złożyli wniosek o autobus

podpisy autobus myśliborskaPodczas dzisiejszej sesji Rady Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawa Piotr Cieszkowski ze stowarzyszenia Inicjatywa Mieszkańców Białołęka złożył wniosek do zarządu dzielnicy ws. uruchomienia autobusu w okolicy ulicy Myśliborskiej. Do wniosku dołączył ok. 1000 podpisów mieszkańców. 
 
« maj 2020 »
PnWŚCzPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Strona główna Aktualności O nas Władze Radni Program Kontakt Biuletyn IMB